Pro pořadatele

NOVINKA: ...nově jsme pro pořadatele připravili "úsporné balíčky" CLUB a FEST

 

"CLUB"- je vhodný pro akce v menších prostorech,  ...... jedná se o vystoupení bez ozvučení zvukařem velkým PAaparátem. Tato varianta je vhodná např. pro hospody s malým sálem, kluby, soukromé akce, uzavřené společnosti apod., konané v menších sálech, kdy není třeba platit službu zvukaře a kapela hraje přímo z podiové aparatury, s ozvučením zpěvu a dalších "drobností" :)  .... ale vše má své meze, na sokolovnu ani garsoku to není, tak něco mezi :)


"FEST"- je vhodný pro pořadatele motosrazů, revival festů, městských slavností a podobných akcí, kteří by uvítali na své akci oba naše programy, Kabát rev. a D.Landa rev.......mj. jeden cesťák a zvykem je i dohoda na zvýhodněné ceně za obě produkce :)


popis programů:

program Teplá Buchta: ....rocková hudební skupina Teplá Buchta zevluje po českých hudebních kolbištích od r. 2000program Teplá Buchta je časem vystoupení a skladbou playlistu vhodný zejména pro delší akce s jednou kapelou, příp. s předkapelou, jako jsou rockové zábavy, majálesy, obecní slavnosti, pivní slavnosti, a pod.kde se od nás očekává záběr širšího spektra intrpretů a celovečerní produkce. Základem programu Teplá Buchta je aktuálně Kabát rev. a D.Landa rev. smíchaný např.s několika kusy od kapel Traktor, Horkýže Slíže, Šwor, Krucipusk apod, co zrovna podobného frčí :) .... kapela je schopna odehrát akce různé délky, max.cca 5hodin /vč.přestávek/ program Teplá Buchta

program KARÁT - Kabát revival: ......od r. 2003 nabízíme samostaně i program KARÁT - Kabát revival v délce +- 120 min, sestavený na základě zkušeností ze stovek odehraných vystoupení, který je vhodný pro festivaly, motosrazy, kluby, nebo jako předkapela některého mediálně zviditelněného interpreta. apod., když v minulosti jsme vystupovali před či po Kryštof, Tublatanka, No name, Žlutý pes, Harlej, Škwor, Horkýže slíže, Arakain, Hudba Praha, Turbo, -123minut, Ilegal band, Kreyson, Desmod apod. V průběhu programu KARÁT - Kabát revival zazní mj. pilotní věci posledních alb, jako Banditi di Praga, Corrida, Burlaci, Dole v dole, dál např. Kdoví jestli, Žízeň, Láďa, Porcelánový prasata a nebo i Teta a spooousta dalších....V pekle sudy válej taky :)   KARÁT - Kabát revival

program ČARUJ - D.Landa revival /ŽITO 44/...registrujeme ze strany fans a pořadatelů zájem o produkci tohoto interpreta. Připravili jsme ucelený program "lČARUJ - D.Landa revival" - výběr z tvorby tohoto charismatického zpěváka, autora, producenta a závodnika.   .....program ČARUJ - Landa revival je zaměřen spíše na tvorbu z posleních let, doplněný o dnes již kultovní kusy, Ulice, Holky a mašiny...... z ostatního např. Vltava, Protestsong, Motýlek, Touha, Valčík, Krvavá parta apod............délku programu přepokládáme +- do 60min ČARUJ - D.Landa revival .... aktualně celý program není v nabídce z důvodu absence kláves, Landu hrajeme jen jako součást programu Teplá Buchta, kde klávesy "až tak nechybí" cca 5-6 kusů.

Kapela v případě zájmu pořadatele disponuje vlastním kvalitním ozvučovacím a osvětlovacím systémem.

 

V případě zájmu o produkci některého z nabízených progrmů volejte prosím na níže uvedený kontakt. Podmínky vystoupeni domluvíme individuálně, dle typu akce a délky produkce. Pokud je produkce s přestávkami, tj. delší než 90min., je třeba počítat s šatnou pro kapelu, odělenou od návštěvniků akce a to prosíme v blízkosti stage /po zkušenostech hlásíme, že půl kiláku od podia to je naprd/.

Následně po domluvě prosím vyplňte dle dohodhutého smlouvu, která je níže ke stažení a zašlete ji Vámi podepsanou, buď naskenovanou mejlem, nebo poštou na adresu, Šanda Pavel, Labská kotlina 1024/11, 50002 Hradec Králové, nebo na sadat@volny.cz.

Smlouvu Vám potvrzenou zašlem zpět, tím je objednávka závazná pro obě strany.  Obsazené termíny naleznete v sekci KONCERTY, ty jsou povětšinou napevno dohodnuty. Měnit či rušit je můžeme pouze po dohodě s pořadatelem té které akce !!!

POKUD OBJEDNANÁ AKCE NENÍ V AKTUÁLNÍM SEZNAMU, ZAVOLEJTE, NĚKDE JE CHYBA, MOŽNÁ NEDOŠLA OBJEDNÁVKA apod.

KONTAKT: 602 718 961

 

Smlouva o hudební produkci stageplan