Pro pořadatele

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME PROGRAMY

 

KABÁT rev.

Od r. 2003 nabízíme samostaně  program Kabát v délce dle domluvy, obvylke 90min, možno prodloužit, sestavený na základě zkušeností ze stovek odehraných vystoupení, který je vhodný pro festivaly, motosrazy, kluby, nebo jako předkapela některého mediálně zviditelněného interpreta. apod., když v minulosti jsme vystupovali před či po Kryštof, Tublatanka, No name, Žlutý pes, Harlej, Škwor, Horkýže slíže, Arakain, Alkehol, Katapult, Hudba Praha, Turbo, -123minut, Ilegal band, Kreyson, Desmod, Petra Janů, Laura a její tygři, Dalibor Janda atd.

 TEPLÁ BUCHTA

zábavový program Teplá Buchta je časem vystoupení a skladbou playlistu vhodný zejména pro delší akce s jednou kapelou, příp. s předkapelou, jako jsou rockové zábavy, majálesy, obecní slavnosti, pivní slavnosti, a pod.kde se od nás očekává záběr širšího spektra intrpretů a celovečerní produkce. Základem programu Teplá Buchta je většinově Kabát proložený kusy od kapel Traktor,  Šwor, Landa,  Krucipusk atd, co zrovna podobného frčí .... ideální hrací čas cca.4h /vč.přestávek/.


ČARUJ - D.Landa revival .... aktualně program není v nabídce, někoílik kusů od Landu hrajeme jako součást programu Teplá Buchta.


V případě zájmu o produkci některého z nabízených progrmů volejte prosím na níže uvedený kontakt. Podmínky vystoupeni domluvíme individuálně.

POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte

PODMÍNKOU produkce s přestávkami, tj. delší než 90min., JE odpovídající ŠATNA pro kapelu.

Následně po domluvě prosím vyplňte dle dohodhutého smlouvu, která je níže ke stažení a zašlete ji Vámi podepsanou, buď naskenovanou mejlem, nebo poštou na adresu, Šanda Pavel, Labská kotlina 1024/11, 50002 Hradec Králové, nebo na sadat@volny.cz.

Smlouvu Vám potvrzenou zašlem zpět a tím je objednávka závazná pro obě strany.  Termíny akcí naleznete v sekci KONCERTY.

POKUD VÁMI OBJEDNANÁ AKCE NENÍ V SEZNAMU, TAK ZAVOLEJTE, NĚKDE JE CHYBA, MOŽNÁ NEDOŠLA OBJEDNÁVKA apod.

KONTAKT: 602 718 961

 

Smlouva o hudební produkci stageplan 2023